Jeżeli znudził Ci się wygląd Twojego smartfona i chcesz coś zmienić lub dopasować go do swojego charakteru, to warto pomyśleć o zakupie akcesorium, które podkręci wygląd urządzenia. W sklepach znajdziemy liczne etui czy też uchwyty, które wyróżniają się różnorodnymi kolorami oraz wzorami. Chcesz być na topie? Wybierz nowe etui lub uchwyt PopSockets!

Etui Samsung LED Cover

LED Cover to etui marki Samsung, które charakteryzuje się wyświetlaczem LED. Takie rozwiązanie sprawia, że tylna część smartfona może mienić się oraz wyświetlać ikony powiadomień. Akcesorium wyświetli poziom naładowania akumulatora, zabawne ikony, odliczanie do zrobienia zdjęcia czy też informacje o połączeniach przychodzących, alarmach i wielu innych. Etui chroni urządzenie przed zarysowaniem oraz zabrudzeniem.

Etui MUVIT Bambootek

MUVIT Bambootek to etui, które zadba zarówno o Twój smartfon, jak i o środowisko. Marka MUVIT przekonuje, że rozwój nowoczesnych technologii nie musi iść w parze z zanieczyszczaniem planety. Akcesorium Bambootek jest w 100 procentach biodegradowalne, a to wszystko przez wykonanie z naturalnych materiałów – włókna bambusowego i skrobi kukurydzianej. Akcesorium stworzone zostało z elastycznej mieszanki, dzięki czemu może pochwalić się pochłanianiem wstrząsów.

Etui Samsung Case Gradation Cover

Samsung Case Gradation Cover to etui, które nie wpływa znacznie na pierwotny design smartfona, ale podkreśla jego kolor. W dolnej części tak zwanych plecków znajdziemy kolor, który w formie gradientu przechodzi do pełnej przezroczystości. Dzięki temu możesz odświeżyć wygląd swojego urządzenia i nadać mu niezwykły charakter.

Etui Nokia Kevlar Case

Chcesz poczuć się jak Agent 007? Etui Kevlar Case marki Nokia to solidne zabezpieczenie, które ochroni Twój smartfon podczas upadków. Akcesorium może pochwalić się wzmocnieniami na brzegach, które zagwarantują większą odporność w przypadku wstrząsów. Z takim etui będziesz wyglądał, jak prawdziwy twardziel, który nie boi się wyzwań.

Etui Samsung Kvadrat Cover

Etui Samsung Kvadrat Cover chroni urządzenie przed zarysowaniem, zabrudzeniem czy zadrapaniem. Ekologiczny materiał pochodzący z przetworzonych butelek PET zapewnia bezpieczeństwo smartfona, a oryginalna faktura i modne kolory sprawią, że wygląd urządzenia będzie zupełnie odmieniony.

Uchwyt PopSockets Far Out Floral

Uchwyt PopSockets Far Out Floral umożliwia bezpieczne i wygodne trzymanie smartfona czy też tabletu. Mechanizm akordeonowy pozwala na szybkie zwijanie i rozszerzanie akcesorium, dzięki czemu PopSockets prawie nie powiększa grubości urządzenia. Oryginalny motyw przyciąga wzrok, dzięki czemu uchwyt stanie się wyjątkową ozdobą Twojego urządzenia. Dodatkowo możliwość wymiany krążków sprawia, że w każdej chwili możesz odmienić wygląd swojego smartfona.

Uchwyt PopSockets Mirror Pink Blossom

Akcesorium może pochwalić się ukrytym lusterkiem, które umożliwia szybkie i dyskretne poprawienie makijażu. PopSockets Mirror Pink Blossom to też funkcja podstawki, która umożliwia postawienie urządzenia w pionie lub poziomie i swobodne nagrywanie filmików bez konieczności trzymania smartfona w rękach.

Uchwyt PopSockets Bamboo

Jeżeli zależy Ci na naturalnych materiałach, to uchwyt PopSockets Bamboo z serii Real Natural Wood sprawi, że Twój smartfon wzbogaci się o kawałek drewna. Przyklej uchwyt w wybranym przez siebie miejscu i ciesz się z wyższego komfortu użytkowania smartfonów o rozmiarach wyświetlacza przekraczających nawet 6 cali! Od teraz nic nie wyślizgnie Ci się z dłoni!

Uchwyt PopSockets PopMinis Posh Pups 3 szt.

Zestaw PopSockets PopMinis Posh Pups składa się z trzech uchwytów i umożliwia bezpieczne oraz wygodne trzymanie smartfona. Przyklej trzy elementy na obudowę swojego urządzenia i wzbogać go o motywy, które są obecnie w trendach.