Tradycja dawania sobie prezentów podczas Wielkanocy nie jest w Polsce popularna, ale z roku na rok coraz więcej słyszy się o zajączku wielkanocnym, który według opowieści chodzi i rozdaje drobne podarunki. Pomyśl o swoich bliskich i przy okazji spotkania świątecznego podaruj im prezenty, które wywołają uśmiech na ich twarzach. Oto lista kilku pomysłów na prezenty wielkanocne, którymi obdarujesz mamę, brata, dziadka czy też córkę.

Pendrive Samsung BAR PLUS 2020

Samsung BAR PLUS 2020 to pendrive, który wyróżnia się wyjątkowym designem. Metalowy korpus w połączeniu z minimalistycznym wzornictwem sprawia, że akcesorium przyciąga wzrok. Pojemność wynosząca 64 GB umożliwia przechowywanie wielu godzin filmów i setek zdjęć. Pendrive marki Samsung to też USB 3.1, które umożliwia jeszcze szybsze przenoszenie plików. W wersji 64 GB prędkość odczytu wynosi maksymalnie 300 MB/s. Warto wspomnieć, że model BAR Plus 2020 jest odporny na działanie wody, wstrząsy, temperaturę, magnes oraz promieniowanie rentgenowskie.

Cena pendrive’a Samsung BAR PLUS 2020 w wersji 64 GB to 69 zł.

Szczoteczka soniczna do twarzy Garett Glamour Clean Pro

Szczoteczka soniczna to doskonały prezent dla każdej kobiety. Urządzenie pozwoli usunąć wszelkie zanieczyszczenia i resztki makijażu. Regularne czyszczenie skóry szczoteczką soniczną pomoże zredukować niedoskonałości i drobne zmarszczki oraz poprawić strukturę i elastyczność skóry. Model Glamour Clean Pro może pochwalić się trzema poziomami wibracji sonicznych, a najwyższy z nich pozwoli osiągnąć aż 8000 obrotów na minutę. Prócz tego 20-sekundowy timer poinformuje o konieczności przejścia na inną część twarzy, a możliwość ładowania indukcyjnego sprawia, że szczoteczkę do twarzy naładujemy w wygodny sposób.

Za szczoteczkę Garett Glamour Clean Pro zapłacimy 179 zł.

Gra Sony PS4 ‘Sackboy a Big Adventure’

Dobra gra na konsolę może być źródłem rozrywki dla całej rodziny. Sackboy A Big Adventure to gra, której głównym bohaterem jest postać dobrze znana miłośnikom gier. Sackboy pędzi uwolnić swoich przyjaciół z rąk złego Vexa. Czarny charakter pracuje nad stworzeniem wynalazku, który może sprawić, że Świat Rzemiosła zamieni się w pustkowie pełne koszmarów. Gra przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci od lat 7.

Tytuł Sackboy a Big Adventure na konsolę PS4 kosztuje 299 zł.

Głośnik Nokia Portable Wireless Speaker

Głośnik Nokia Portable Wireless Speaker zagwarantuje aż 4 godziny słuchania muzyki. Niewielkie wymiary sprawiają, że możemy zabrać go w podróż – zmieści się w niewielkim plecaku czy też w torbie. Model Portable Wireless Speaker marki Nokia to też możliwość dodania kolejnego głośnika i uzyskanie efektu stereo. Wbudowany mikrofon sprawia, że możemy korzystać z funkcji głośnomówiącej. Warto wspomnieć, że głośnik Nokia Portable Wireless Speaker świetnie sprawdzi się również podczas rozmów grupowych.

Koszt głośnika marki Nokia to 165 zł.

Sterylizator UV Samsung

Sterylizator UV marki Samsung to urządzenie, które zadba o wyeliminowanie wszystkich szkodliwych bakterii z przedmiotów codziennego użytku. Wystarczy 10 minut sterylizacji! Po tym czasie możemy cieszyć się z pełnego bezpieczeństwa. Urządzenie marki Samsung zostało dokładnie przebadane przez wiodące na świecie firmy zajmujące się przeprowadzaniem inspekcji i testów – Intertek i SGS. Światło UV zabije nawet do 99% szkodliwych bakterii i zarazków. Sterylizator UV wyróżnia się wbudowaną technologią QI, która naładuje bezprzewodowo telefon czy też słuchawki bezprzewodowe.

Cena sterylizatora UV wynosi 169 zł.

Uchwyt samochodowy Navitel SH1000 PRO

Navitel SH1000 PRO to uchwyt samochodowy z funkcją ładowania bezprzewodowego, dzięki czemu nie musimy martwić się poplątanymi kablami. Urządzenie zapewnia dodatkowo ładowanie w oparciu o standard QI do 15 W, co sprawia, że w mgnieniu oka uzupełnimy energię w smartfonie. Uchwyt marki Navitel montowany jest na kratkę wentylacyjną, a kompatybilność z większością smartfonów (52-82 mm) sprawia, że nie musimy go wymieniać w przypadku, jeśli kupujemy nowe urządzenie.

Za uchwyt marki Navitel zapłacimy 129 zł.