Śledzenie nowinek technologicznych jest domeną mężczyzn, ale kobiety coraz częściej zwracają uwagę na gadżety, które mogą ułatwić im życie. Nowoczesne smartfony, smartwatche, powerbanki z ładowaniem bezprzewodowym czy też inteligentne wagi – wszystkie te urządzenia mogą wnieść do naszego życia nową jakość i sprawić, że codzienne czynności będą dużo prostsze. Przedstawiamy 5 produktów, które powinna mieć każda gadżeciara.

1. Smartwatch lub smartband

Jeszcze kilka lat temu trudno było spotkać osobę, która korzysta ze smart zegarka. Dziś w opaskach chodzą dzieci, dorośli, a nawet seniorzy. Urządzenia te pomagają dbać o nasze zdrowie, wysypiać się czy też zachęcają do zwiększonej aktywności fizycznej.

Garmin Vivoactive 3 Music

Smartwatch Garmin Vivoactive 3 Music wyposażony został w szereg aplikacji sportowych, a czujnik tętna pomaga w obserwowaniu swojego organizmu i poprawianiu wyników. Warto wspomnieć, że urządzenie marki Garmin wyposażone zostało również w moduł GPS, który zarejestruje przebytą drogą podczas biegania czy jazdy na rowerze. Zegarek pozwala na dokonywanie płatności wszędzie tam, gdzie można zapłacić zbliżeniowo kartą płatniczą, a pamięć wewnętrzna pomieści do 500 utworów muzycznych.

Chcesz dowiedzieć się, jaki jest Twój pułap tlenowy? Jaki miałaś puls podczas wchodzenia na czwarte piętro? Jak zachowuje się Twoje serce podczas snu? O tym wszystkim poinformuje Cię Garmin Vivoactive 3 Music z wbudowanym sensorem do nadgarstkowego mierzenia tętna. Urządzenie zapewnia dodatkowo kontakt z najbliższymi. Odczytaj wiadomości i powiadomienia z przeróżnych aplikacji. Teraz wszystko jak na dłoni na Twoim nadgarstku!

Koszt smartwatcha Garmin Vivoactive 3 Music to 1385 zł.

2. Słuchawki bezprzewodowe

Nie rozstajesz się z ulubioną muzyką, ale męczy Cię rozplątywanie kabla słuchawek? Modele bezprzewodowe zagwarantują komfort przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku. Słuchawki możesz przenosić w etui ładującym, a ich rozmiar sprawia, że bez problemów zmieszczą się w małej torebce czy nawet w kieszeni.

Samsung Galaxy Buds+

Słuchawki Samsung Galaxy Buds+ to aż trzy mikrofony, które zagwarantują Ci jeszcze lepsze i krystalicznie czyste rozmowy. Dźwięk AKG sprawia, że możesz poczuć się tak, jakbyś codziennie była na wspaniałym koncercie! Prócz tego akcesorium zapewnia szybkie parowanie już od pierwszego użycia. Jeżeli słuchasz muzyki, idąc ulicą, to warto słyszeć dźwięki dobiegające z otoczenia. Galaxy Buds+ pozwalają szybko skupić się na tym, co wokół Ciebie. Miłośnicy aktywności docenią lekkość i idealne dopasowanie słuchawek, a płynne połączenie zagwarantuje technologia Bluetooth w wersji 5.0. Słuchawki Samsung Galaxy Buds+ zapewnią Ci na jednym ładowaniu do 11 godzin słuchania muzyki lub do 7,5 godziny rozmów.

Za słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds+ zapłacisz 729 zł.

3. Nowoczesna waga

Jeżeli dbasz o swoją sylwetkę i niemal codziennie korzystasz z wagi, to nowoczesne urządzenia wyświetlą informacje dotyczące zawartości procentowej tłuszczu czy masy ciała bez tłuszczu. Wszystkie dane znajdziesz w intuicyjnej aplikacji.

Fitbit Aria 2

Fitbit Aria 2 to nowoczesna waga, która nadąża za Tobą i Twoimi potrzebami. Urządzenie pokaże dane dotyczące Twojej wagi, zawartości procentowej tłuszczu, masy ciała bez tłuszczu oraz wyliczy BMI. Aria 2 została zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom całej rodziny. Urządzenie rozpoznaje ośmiu indywidualnych użytkowników, więc z modelu Aria 2 mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny. Urządzenie charakteryzuje się wbudowanymi modułami Bluetooth oraz WI-FI, dzięki czemu może zagwarantować bezproblemowe i szybkie synchronizowanie danych. Fitbit Aria 2 współpracuje z opaskami oraz smartwatchami marki Fitbit, co umożliwia szybkie ustalenie planu treningowego.

Cena wagi Fitbit Aria 2 wynosi 569 zł.

4. Powerbank z ładowaniem bezprzewodowym

W Twojej torebce panuje chaos i nigdy nie potrafisz znaleźć odpowiedniego kabla do ładowania? Zainwestuj w powerbank z funkcją ładowania bezprzewodowego i pozbądź się kuli utworzonej z kabli w Twojej torbie.

Samsung Wireless Battery Pack 10000 mAh

Powerbank Samsung Wireless Battery Pack wyposażony został w akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 000 mAh, co pozwala na naładowanie przeciętnego smartfona aż trzy razy. Funkcja Fast Charge gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie gotowe na cały dzień pracy w mgnieniu oka. Warto wspomnieć, że powerbank marki Samsung może ładować dwa sprzęty jednocześnie.

Samsung Wireless Battery Pack 10000 mAh kosztuje 199 zł.

5. Słuchawka Bluetooth

Jeżeli często podróżujesz samochodem, to warto zakupić odpowiednią słuchawkę Bluetooth, która zapewni komfortowe i bezpieczne prowadzenie rozmów. Korzystasz z dwóch telefonów? Żaden problem – słuchawka może połączyć się z dwoma urządzeniami.

Navitel Solar Car BT

Navitel Solar Car BT to słuchawka Bluetooth, która wyróżnia się funkcją ładowania energią słoneczną. Urządzenie wyposażone zostało w menu, które może być kontrolowane za pomocą Twojego głosu, a możliwość połączenia z dwoma różnymi telefonami przydaje się, kiedy w posiadaniu masz zarówno telefon prywatny, jak i numer służbowy. Model Solar Car BT to też wysokiej jakości głośnik, który może odtwarzać muzykę prosto z Twojego smartfona. Urządzenie charakteryzuje się wygodną słuchawką, a stacja dokująca wyposażona została w gniazdo microUSB, wskaźnik oraz nalepkę 3M.

Cena słuchawki Navitel Solar Car BT to 129 zł.