Wybielanie zębów stało się prostsze niż kiedykolwiek. Spędzanie wielu godzin w gabinetach stomatologicznych to już przeszłość! Teraz możemy skorzystać z domowych sposobów na wybielanie zębów, które nie zajmują dużo czasu i są niezwykle łatwe. Lampy do wybielania mieszczą się w kieszeni i mogą być zasilane nawet przez telefon komórkowy. Zależy Ci na śnieżnobiałym uśmiechu? Oto przegląd domowych sposobów na wybielanie zębów.

Wybielanie zębów w domu czy u stomatologa?

Zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym kosztuje od 700 do nawet 2000 zł. Prócz tego na wizytę musimy zarezerwować sobie cenny czas oraz zorganizować dojazd na miejsce. Znacznie łatwiejsze jest wybielanie zębów w zaciszu domowym. Zabieg ten możemy wykonać za pomocą specjalnych pasków lub lampy z dołączonymi do zestawu aplikatorami z żelem. Koszt takiej serii zabiegów to 69-179 zł, a efekt jest zdumiewający.

Lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Lite

Lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Lite jest niezwykle prosta w obsłudze, a kuracja trwa tylko 7 dni. Koniec z przebarwieniami od kawy, tytoniu czy też od czerwonego wina! Lampa rozjaśnia też kolor zębów, które pożółkły wraz z upływem czasu. W zestawie z lampą do wybielania zębów Garett Beauty Smile Lite znajdziesz lampę emitującą światło LED, trzy aplikatory z żelem wybielającym, uniwersalny silikonowy ustnik oraz wzornik odcieni pomocny przy ocenie rezultatów kuracji. Model Beauty Smile Lite zasilany jest przez wymienną baterię.

 Cena zestawu Garett Beauty Smile Lite to 159 zł.

Lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Connect

Jeśli chcesz przeprowadzić zabieg w podróży, to model Beauty Smile Connect będzie strzałem w dziesiątkę. Lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Connect możesz podpiąć bezpośrednio do telefonu. Teraz już nie musisz szukać gniazdka elektrycznego! Jeden zabieg trwa 16 minut i nie zużywa znacznych ilości energii. W opakowaniu znajdziesz złącze typu Lightning oraz USB typu C. Garett Beauty Smile Connect to też bezpieczny żel wybielający, który nie zawiera nadtlenku wodoru – substancji, która działa niekorzystnie na szkliwo zębów. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany timer, który sprawia, że nie musisz ciągle zerkać na zegarek, a lampa wyłączy się sama po 16 minutach. Pełna kuracja Garett Beauty Smile Connect trwa 14 dni.

Koszt lampy Garett Beauty Smile Connect wynosi 169 zł.

Lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Charge

Lampa Garett Beauty Smile Charge wykorzystuje dwie barwy światła LED – czerwoną i niebieską. Takie rozwiązanie sprawia, że czas zabiegu skraca się do zaledwie 10 minut. Lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Charge pomoże usunąć przebarwienia z kawy, tytoniu czy herbaty. W zestawie z Beauty Smile Charge znajdziesz lampę emitującą światło LED, silikonową nakładkę dopasowaną do kształtu łuków zębowych, wystarczającą ilość żelu wybielającego do przeprowadzenia pełnej, 14-dniowej kuracji oraz wzornik odcieni. W pudełku znajduje się również magnetyczny kabel USB, który umożliwi szybkie i łatwe naładowanie urządzenia.

Za lampę Garett Beauty Smile Charge zapłacimy 179 zł.

Paski do wybielania zębów Garett Beauty Smile Strips

Paski do wybielania zębów Garett Beauty Smile Strips sprawią, że Twoje zęby staną się śnieżnobiałe. Wszystko za sprawą naturalnych składników – węgla aktywnego oraz oleju kokosowego. Do tego w składzie znajdziemy sodę oczyszczoną oraz unikalną formułę wybielania opracowaną przez firmę Garett. Beauty Smile Strips działają nie tylko wybielająco, ale mogą pochwalić się właściwościami antybakteryjnymi i pomagają pozbyć się toksyn. Warto wspomnieć, że paski do wybielania zębów marki Garett nie zawierają nadtlenku wodoru, więc nie uszkadzają szkliwa, które stanowi barierę dla szkodliwych bakterii atakujących zęby.

Cena zestawu pasków Garett Beauty Smile Strips wynosi 69 zł.

Wybielanie zębów jest obecnie prostsze, niż myślisz! Zabiegi możesz przeprowadzić we własnych czterech ścianach czy nawet podczas podróży. Urządzenia wyposażone w diody LED wraz z aktywnym żelem pomogą pozbyć się przebarwień powstałych przez spożywanie kawy, herbaty, czerwonego wina czy też przez palenie papierosów. Ciesz się śnieżnobiałym uśmiechem bez drogich wizyt w gabinecie stomatologicznym. Wybierz lampę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.