Buduj zdrowe nawyki dziecka z Fitbit Ace 3

Fitbit Ace 3 to smartband dla dzieci, który pomoże zbudować zdrowe nawyki. Opaska sportowa zachęci najmłodszych do ruchu i aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz odciągnąć swoje dziecko od komputera lub wyświetlacza smartfona, to propozycja marki Fitbit będzie strzałem w dziesiątkę!

Jak skłonić dziecko do aktywności na świeżym powietrzu?

Obecnie dzieci coraz więcej czasu spędzają przed laptopem, tabletem czy też wyświetlaczem smartfona. Różnorodne gry, serwisy społecznościowe oraz możliwość internetowej komunikacji ze znajomymi sprawiają, że nawet w letnie dni dzieci nie chcą ruszać się z domu.

Jak skłonić dziecko do aktywności na świeżym powietrzu? Jednym ze sposobów jest ustalenie celów i wprowadzanie odrobiny rywalizacji. Opaska sportowa Fitbit Ace 3 liczy kroki oraz aktywne minuty, dzięki czemu dzieci mogą realizować cele i rywalizować z rodziną lub ze znajomymi.

Motywujący smartband dla dzieci

Opaska monitorująca aktywność będzie doskonałą motywacją dla najmłodszych. Nic tak nie pobudza do działania, jak chęć wygrania z bratem, siostrą, rodzicami czy znajomymi. Aplikacja Fitbit umożliwia założenie konta rodzinnego i ustalanie celu ilości kroków, godzin snu czy też minut aktywności.

Monitorowanie aktywności

Opaska sportowa Fitbit Ace 3 liczy kroki i zapisuje minuty aktywności, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą obserwować poziom ruchu i porównywać do siebie wyniki z poszczególnych dni.

Animowane tarcze zegara

Jeśli dziecko osiągnie wyznaczony cel kroków czy też minut aktywności w ciągu dnia, to opaska sportowa świętuje razem z nim. Urządzenie wyróżnia się animowanymi tarczami zegara z bohaterami, którzy zmieniają się i rosną wraz z postępami w realizacji dziennych celów.

Powiadomienia ze smartfona

Jeśli Twoje dziecko posiada smartfon, to opaska monitorująca aktywność Fitbit Ace 3 będzie wyświetlała powiadomienia. Takie rozwiązanie sprawia, że Twoja pociecha nie przeoczy ważnych połączeń przychodzących czy też wiadomości tekstowych.

Monitorowanie snu

Smartband dla dzieci marki Fitbit może pochwalić się zaawansowaną funkcją monitorowania snu. Urządzenie przypomni dziecku, że już pora spać, a specjalny budzik w delikatny sposób obudzi je o odpowiedniej godzinie. Opaska sportowa pozwala w mgnieniu oka sprawdzić, czy dzieci dobrze śpią i odpowiednio wypoczywają.

8 dni bez ładowania

Opaska monitorująca aktywność Fitbit Ace 3 wyróżnia się pojemnym akumulatorem, który pozwala na pracę do 8 dni bez konieczności ładowania. Na szczególną uwagę zasługuje również łatwość podłączenia opaski sportowej do ładowania. Specjalny kabel ze stykami w połączeniu z magnesami sprawia, że z uzupełnianiem energii w modelu Ace 3 poradzą sobie nawet najmłodsi.

Wodoodporna

Smartbandy dla dzieci muszą być niezwykle odporne. Propozycja od Fitbit charakteryzuje się wodoodpornością do 50 metrów, co oznacza, że dziecko może w opasce pływać na basenie, w morzu czy też w oceanie. Warto wspomnieć, że gumowy pasek nie boi się zabrudzeń i jest niezwykle łatwy w czyszczeniu.

Dzieci po prostu chcą ją mieć

Opaska monitorująca aktywność Fitbit Ace 3 to też wyjątkowy design, który zachwyci Twoją pociechę. Pasek smartbanda dla dzieci możesz wymienić w każdej chwili. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami pracującymi na systemach iOS oraz Android.

Smartband dla dzieci Fitbit Ace 3 dostępny jest w dwóch kolorach – niebieskim z elementami zieleni oraz czarnym z czerwonymi akcentami.

Dlaczego warto kupić smartband dla dzieci?

Aktywność na świeżym powietrzu i budowanie zdrowych nawyków jest niezwykle ważne już od najmłodszych lat dziecka. Jeśli Twoja pociecha nie chce ruszyć się sprzed komputera, to warto zachęcić ją do aktywności za pomocą opaski Fitbit Ace 3, która zmotywuje dziecko do odpowiedniej ilości ruchu. Rywalizacja z rodziną zachęci do pokonywania większej ilości kroków i osiągania celów określonej ilości minut aktywności.