Green Cell to polski producent baterii, ładowarek, power banków i innych urządzeń związanych z magazynowaniem energii. Jeśli sprzęt potrzebuje akumulatora lub zasilacza – Green Cell to rozwiązanie Waszych problemów.  Co dokładnie ma w ofercie pochodząca z Krakowa firma?

Producent może się pochwalić posiadaniem baterii i ładowarek do ponad 95% modeli laptopów dostępnych na rynku.

Oczywiście laptopy to nie jedyna dziedzina, w której specjalizuje się Green Cell. W ofercie znajdziecie też akumulatory do aparatów, wkrętarek, telefonów, tabletów, czy rowerów elektrycznych.

Wśród nich możemy wyróżnić power bank PowerPlay10 o pojemności 10000 mAh. Pozwala on na szybkie ładowanie nawet trzech urządzeń naraz dzięki szybkim portom ładowania – dwóm USB-A obsługującym autorską technologię Ultra Charge oraz USB-C z Power Delivery. Wszystko to zostało zmieszczone w lekką i elegancką obudowę, która świetnie prezentuje się w każdej sytuacji.

Kolejną ciekawą propozycją jest wieloportowa ładowarka PowerSource o mocy aż 75 W!

Pozwala ona na ładowanie wszystkich naszych urządzeń – telefonów, smartwatcha, czytnik ebooków, a nawet laptopa (dzięki portowi USB-C z Power Delivery o mocy 60 W).

Produkty Green Cell – baterie, zasilacze do laptopów i akcesoria są już dostępne w naszej ofercie. Możecie skorzystać ze świeżej energii i dać drugie życie Waszym urządzeniom!

Poznaj ofertę Green Cell na naszej stronie