Jeżeli nasze zajęcia dodatkowego języka zostały tymczasowo odwołane, a szkolenie przełożono na kolejne miesiące, to możemy sięgnąć po źródła wiedzy, do których mamy dostęp z własnej kanapy. Internet, telewizja i książki oferują nam szeroki dostęp do informacji z każdej dziedziny. Jak zdobywać wiedzę siedząc w domu? Kilka przykładów znajdziecie poniżej.

 

Podcasty

Podcast jest publikacją dźwiękową, która zazwyczaj pojawia się w odcinkach. Podcasty często nagrywane są z udziałem gości i specjalistów z wybranych dziedzin. Możemy zdobywać wiedzę dotycząca medycyny, marketingu internetowego, finansów, rozwoju osobistego czy też z zakresu motoryzacji lub biznesu.

 Największą zaletą podcastów jest możliwość słuchania ich w podróży, podczas jazdy samochodem lub w trakcie wykonywania obowiązków domowych. Możemy wyposażyć się w słuchawki bezprzewodowe i zdobywać wiedzę nawet podczas treningu.

 

Słuchawki Padmate PaMu Slide

 Słuchawki Bluetooth PaMu Slide to akcesorium, które zagwarantuje Ci wysoki komfort podczas słuchania muzyki lub prowadzenia długich rozmów. Pojemny akumulator pozwala na 10 godzin odtwarzania muzyki oraz 10 godzin rozmów. Prócz tego czas ładowania do pełna to tylko 1,5 godziny. Warto wspomnieć, że słuchawki mogą pochwalić się bezprzewodowym ładowaniem.

Cena słuchawek Padmate PaMu Slide to 349 zł.
Zobacz produkt…

 

Książki

 Książki są klasyczną formą zdobywania wiedzy, z której korzysta się od tysięcy lat. Jeżeli nie mamy możliwości zakupu nowych pozycji, to warto pomyśleć o sprawieniu sobie czytnika e-booków, który umożliwi nam dostęp do najnowszych publikacji w mgnieniu oka.

 

Czytnik e-booków InkBOOK Lumos

Czytnik e-booków InkBOOK Lumos wyposażony został w dotykowy wyświetlacz E Ink, dzięki czemu czytanie jest niezwykle wygodne i nie męczy oczu. Urządzenie posiada programowalne przyciski, które możesz wygodnie spersonalizować. Czytnik marki InkBOOK oferuje doświetlenie ekranu o regulowanej barwie oraz natężeniu, a 4 GB pamięci wewnętrznej możesz rozszerzyć za pomocą karty microSD.

 Koszt czytnika e-booków marki InkBOOK to 359 zł.

 

YouTube

 YouTube jest serwisem, gdzie znajdziemy mnóstwo materiałów, które mogą zapewnić nam zarówno prostą rozrywkę, jak i cenne źródło wiedzy. Swoje kanały na YouTube prowadzą profesorowie i uczeni, którzy chętnie dzielą się zdobytą wiedzą. Obecnie do serwisu wgrywanych jest około 100 godzin materiałów wideo na minutę, a każdego dnia trafia tam aż 84 000 godzin nagrań.

 Przeglądanie serwisu YouTube najprostsze jest za pomocą komputera, ale możemy użyć do tego również tabletu lub smartfona.

 

Tablet Huawei MediaPad M5 Lite

 Huawei MediaPad M5 Lite to przede wszystkim 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, który charakteryzuje się technologią HUAWEI ClariVu poprawiającą jasność ekranu. Akumulator o pojemności 7 500 mAh umożliwia działanie przez długie godziny. Dodatkowo nie musisz bać się długotrwałego ładowania. Pełnie ładowanie modelu MediaPad M5 Lite zajmuje mniej niż trzy godziny, więc tablet w mgnieniu oka będzie gotowy do oglądania filmów i grania w ulubione gry.

 Za tablet Huawei MediaPad M5 Lite zapłacisz 1149 zł.
Zobacz produkt… 

 

Telewizja

 Większość kanałów telewizyjnych nastawiona jest na prostą rozrywkę, która pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Mając do dyspozycji dostęp do większej ilości kanałów, możemy trafić na interesujące programy, które będą cennym źródłem informacji. W ofercie znajdziemy kanały o tematyce motoryzacyjnej, przyrodniczej, historycznej czy nawet technologicznej.

 

Dekoder Polsat EVOBOX STREAM OTT

 EVOBOX STREAM to dekoder Cyfrowego Polsatu, który oferuje Ci odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet. Urządzenie może pochwalić się dostępem do kanałów bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej oraz wbudowanym modułem Wi-Fi. Urządzenie od Cyfrowego Polsatu posiada proste w obsłudze menu. Dekoder pozwala na zatrzymywanie i przewijanie wybranych programów nawet do 3 godzin po emisji czy też odtwarzanie wybranych programów od początku. Dostęp do setek materiałów na życzenie w serwisie Cyfrowy Polsat GO sprawi, że nie będziesz nudził się w zimowe wieczory, a biblioteka kultowych seriali oraz największych hollywoodzkich produkcji w serwisie HBO GO zagwarantuje rozrywkę dla małych i dużych.

 Dekoder Polsat EVOBOX STREAM OTT kosztuje 299 zł.
Zobacz produkt…