Majówka zbliża się wielkimi krokami, więc już teraz możemy zaplanować drobną wycieczkę. Bez względu na to, czy wybierzemy się w góry, nad morze czy też do lasu, warto mieć ze sobą kilka niezastąpionych gadżetów elektronicznych, które mogą przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Spędź majówkę na świeżym powietrzu, wsiądź na rower lub wyrusz w podróż w nieznane. Zabierz ze sobą pojemny powerbank, głośnik Bluetooth lub smartwatch z modułem GPS.

Powerbank Xiaomi Redmi 20000mAh

Wędrujesz po górskich szklakach, a stan baterii w Twoim smartfonie wskazuje 5%? Warto wyposażyć się w powerbank, który sprawi, że w telefonie nie zabraknie energii nawet przez kilka dni. Powerbank Xiaomi Redmi 20000mAh 18W to urządzenie, które charakteryzuje się akumulatorem litowo-polimerowym o pojemności 20 000mAh, dzięki któremu naładujesz aż czterokrotnie smartfon Xiaomi Mi 9. Akcesorium może pochwalić się szybkim ładowaniem 18W, które umożliwi uzupełnienie energii w urządzeniu w mgnieniu oka. Na szczególną uwagę zasługują dodatkowe wejścia (microUSB, USB typ C), które zapewniają ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Akcesorium marki Xiaomi może pochwalić się również dziewięcioma rodzajami zabezpieczeń – między innymi odpornością na temperaturę, ochroną przed zwarciem, zabezpieczeniem przepięciowym wejściowym oraz ochroną przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem.

Powerbank Xiaomi Redmi 20000mAh kosztuje 74 zł.

Smartband Fitbit Inspire 2

Aktywność na świeżym powietrzu sprzyja poprawie kondycji i osiąganiu celów sportowych. Fitbit Inspire 2 to wyjątkowy smartband, który monitoruje tętno przez cały dzień i całą noc. W intuicyjnej aplikacji znajdziesz dane dotyczące ilości spalonych kalorii, przebytego dystansu, ilości zrobionych kroków czy też godzin snu. Jeśli chcesz zrzucić parę kilogramów lub zadbać o kondycję, to funkcja aktywnych minut sprawi, że ulepszysz swoje treningi tak, aby stały się jeszcze efektywniejsze. Osiągnij 150 aktywnych minut każdego tygodnia i ciesz się z poprawy kondycji.

Za smartband Fitbit Inspire 2 zapłacimy 399 zł.

Nawigacja samochodowa TomTom Start 62 EU

Podczas wycieczek samochodowych do innego miasta, warto mieć ze sobą nawigację, która bezbłędnie poprowadzi do celu i pomoże znaleźć parking. Nawigacja TomTom Start 62 EU charakteryzuje się 6-calowym wyświetlaczem, który doskonale reaguje na dotyk i zapewnia świetną widoczność nawet w słoneczny dzień. Asystent pasa ruchu umożliwia wcześniejsze przygotowanie się do zjazdu lub skrzyżowania, dzięki czemu możesz być pewny, że nie przeoczysz ważnego skrętu. Na szczególną uwagę zasługują dożywotnie aktualizacje map, które dają Ci pewność, że infrastruktura drogowa przedstawiana na nawigacji jest zgodna ze stanem obecnym.

Cena nawigacji TomTom Start 62 EU wynosi 689 zł.

Indukcyjny uchwyt samochodowy Xblitz G650

Podróż samochodem warto wykorzystać na naładowanie baterii w swoim smartfonie. Xblitz G650 to uchwyt samochodowy z bezprzewodowym ładowaniem. Uzupełnianie energii rozpoczyna się tuż po umieszczeniu smartfona w uchwycie. Akcesorium gwarantuje stabilność, a żelowa przyssawka zapewnia silne mocowanie na płaskich powierzchniach. Dodatkowo dioda LED informuje o stanie ładowania. Model G650 to też czujnik zbliżeniowy, który tuż po wykryciu smartfona automatycznie otwiera ramiona. Skrzydełka mocujące zaciskają telefon, zapewniając pewne utrzymanie w jednym miejscu.

Koszt uchwytu Xblitz G650 to 129 zł.

Głośnik Nokia Portable Wireless Speaker

Piknik w parku czy też na łące może być jeszcze przyjemniejszy, kiedy w tle usłyszymy nasze ulubione utwory muzyczne. Głośnik Nokia Portable Wireless Speaker zagwarantuje Ci aż 4 godziny słuchania muzyki. Niewielkie wymiary sprawiają, że możesz zabrać go w podróż – zmieści się w niewielkim plecaku czy też w torbie. Prócz tego technologia Bluetooth w wersji 5.0 zagwarantuje doskonałą łączność. Urządzenie charakteryzuje się szybkością i niezawodnością połączenia ze smartfonem, laptopem czy też z tabletem. Wbudowany mikrofon sprawia, że możesz korzystać z funkcji głośnomówiącej.

Cena głośnika Nokia Portable Wireless Speaker to 165 zł.

Smartwatch Garmin Instinct

Ze smartwachem Garmin Instinct nie zgubisz się podczas leśnej lub górskiej wędrówki. Urządzenie może pochwalić się standardem wojskowym 810, co sprawia, że nie wpływają na niego wstrząsy oraz wysokie i niskie temperatury. Dodatkowo zegarek jest wodoodporny (do 100 metrów), a wytrzymała obudowa polimerowa zagwarantuje jeszcze większą trwałość. Marka Garmin stawia na wiele globalnych systemów nawigacji satelitarnej. Możesz korzystać z GPS, GLONASS i Galileo, więc odnajdziesz się w każdym miejscu i w każdym czasie. Prócz tego do dyspozycji masz czujniki ABC, czyli wysokościomierz, barometr oraz 3-osiowy elektroniczny kompas. W obraniu właściwej drogi pomoże Ci funkcja wyznaczania trasy TRACBACK, a wbudowane profile sportowe dla biegania, pieszych wędrówek, jazdy na rowerze górskim czy też pływania pozwolą zapisać Twoją aktywność.

Za smartwatch Garmin Instinct zapłacimy 1109 zł