Noworoczne postanowienia często są pieśnią przeszłości już pod koniec stycznia. Jedni planują czytać więcej książek, drudzy kupują karnet na siłownie, a inni chcą zacząć uczyć się języka lub zdobyć nową umiejętność. Jak dotrzymać danego sobie słowa i nie zrezygnować w noworocznych postanowień w pierwszych tygodniach po sylwestrze? Oto kilka produktów, które pomogą w dotrzymaniu noworocznych postanowień.

Od nowego roku zacznę uprawiać sport

To chyba najczęściej słyszane postanowienie noworoczne, które podyktowane jest chęcią utraty wagi lub poprawienia kondycji. Karnet na siłownię, który został zakupiony na kilka miesięcy, często nie jest w stanie zmotywować nas do regularnego wysiłku fizycznego. Jeśli nie widzimy efektów, to zniechęcamy się i nasz zapał słabnie. Jak temu zaradzić? Rozwiązaniem może być smartwatch, który pozwoli obserwować organizm i postępy treningowe.

Garmin Instinct Solar

Garmin Instinct Solar to smartwatch, który możesz ładować za pomocą promieni słonecznych, dzięki czemu praca smartwatcha będzie jeszcze dłuższa. Zegarek marki Garmin to też ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna, która mierzy intensywność ćwiczeń fitness. Model Instinct wykorzystuje wskaźnik zmienności tętna, żeby oszacować poziom stresu, a wbudowane profile sportowe dla biegania, pieszych wędrówek, jazdy na rowerze górskim czy też pływania pozwolą zapisać Twoją aktywność. Garmin Instinct powiadomi Cię o przychodzących wiadomościach e-mail, SMS oraz o alertach i połączeniach.

Koszt smartwatcha Garmin Instinct Solar to 1829 zł.

Od nowego roku zacznę uczyć się języka

W nauce języka pomoże dobry tablet z aplikacją, która umożliwi w szybki sposób poznać słownictwo, gramatykę oraz wymowę. Urządzenie pozwoli na kontakt z native speakerami lub połączenie się z platformą e-learningową.

Lenovo Tab M10+

Lenovo Tab M10+ to tablet, który wyróżnia się 10,3-calowym wyświetlaczem z szerokim kątem widzenia, dzięki któremu możesz cieszyć się doskonałymi kolorami. Dwa głośniki zintegrowane z technologią Dolby Atmos zapewnią wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Tablet Lenovo Tab M10+ to też ośmiordzeniowy procesor oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM, które gwarantują, że z tym sprzętem z całą pewnością nie zabraknie Ci mocy – niezależnie do czego będziesz go używać. Model Tab M10+ to też dwa aparaty (8 i 5 Mpx), które umożliwią uchwycenie magicznych chwil.

Cena Lenovo Tab M10+ w wersji LTE 2/32 GB wynosi 989 zł.

Od nowego roku zostawię samochód w garażu

Jeśli chcesz przyczynić się do ograniczenia emisji spalin i odkorkowania miasta, to warto przesiąść się na rower lub pojazd elektryczny. Świetnym rozwiązaniem będzie hulajnoga elektryczna Rider Freak, dzięki której bez problemu dojedziesz do pracy lub dotrzesz na uczelnię.

Rider Freak

Hulajnoga elektryczna Rider Freak pozwoli Ci na łatwy i szybki dojazd do pracy oraz na relaksujące przejażdżki po parku. Urządzenie wyróżnia się 8-calowymi kołami oraz klasą odporności IP54, dzięki czemu jest odporne na zachlapania. Model Freak to też amortyzacja przedniego koła, która niweluje wstrząsy podczas przejeżdżania po nierównościach. Dodatkowo silnik o mocy 250W z tylnym napędem umożliwi rozpędzenie się sprzętu do 25 km/h, a całkowity zasięg pojazdu na jednym ładowaniu wynosi 22 kilometry. Warto wspomnieć, że hulajnoga elektryczna Rider Freak uzupełni energię do pełna w około 3 godziny, a maksymalne obciążenie to 120 kilogramów.

Za hulajnogę Rider Freak zapłacisz 799 zl.

Od nowego roku zacznę podróżować

Zwiedzanie nowych miejsc poszerza horyzonty i może być wspaniałym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jeśli w 2021 roku chcesz zacząć podróżować, to niezbędnym towarzyszem będzie niezawodna nawigacja samochodowa, która doprowadzi Cię do celu wyznaczonego w Polsce lub w Europie.

NAVITEL e500 TMC

Navitel e500 TMC to nawigacja samochodowa, która charakteryzuje się 5-calowym wyświetlaczem TFT o rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Dotykowy ekran sprawia, że urządzenie obsługuje się szybko i łatwo, a magnetyczne mocowanie zapewnia stabilność i precyzyjne ustawienie nawigacji. Urządzenie marki Navitel może pochwalić się fabrycznie zainstalowanymi mapami 47 krajów Europy. Prócz tego mapy działają w trybie offline. Prócz nawigacji głosowej Navitel e500 TMC wyposażony został w obliczanie czasu trasy oraz ostrzeżenia o fotoradarach. Traffic Message Channel dostarczy Ci cennych informacji o ruchu.

Nawigacja NAVITEL e500 TMC kosztuje 409 zł.

Od nowego roku poświęcę więcej czasu na relaks

Ciężka praca fizyczna lub umysłowa potrafi sprawić, że bezwiednie padamy na kanapę i godzinami wpatrujemy się w wyświetlacz smartfona. Wolny czas warto wykorzystać na relaks, który przyniesie nam sporo frajdy i pozwoli odpocząć fizycznie oraz psychicznie. Wciągająca gra na konsolę sprawi, że zapomnimy o całym świecie i porwie nas w stronę przygód głównego bohatera.

Sony Marvel’s Spider-Man Miles Morales

Marvel’s Spider-Man Miles Morales to gra, w której przenosimy się do świata nastoletniego Milesa Moralesa, który idzie w ślady swojego mentora – Petera Parkera. Młody bohater oswaja się ze swoimi mocami i zdaje sobie sprawę z tego, jak wielka odpowiedzialność na nim spoczywa. Młody Miles odkrywa wyjątkowe bioelektryczne ataki jadem oraz moc ukrywania się. Usłysz wszystkie odgłosy miasta dzięki silnikowi Tempest 3D AudioTech z kompatybilnymi słuchawkami. PlayStation 5 oferuje Ci również nowe efekty dotykowe – ciosy Milesa Moralesa, rzuty siecią i ataki jadem są odczuwalne w Twoich dłoniach.

Cena gry Marvel’s Spider-Man Miles Morales na konsolę PS5 to 259 zł.