Telefony z klawiaturą Nokia czy też MaxCom możemy nazwać czystą klasyką. Niektórzy nie potrzebują nowoczesnych smartfonów, a podstawowe funkcje telefonowania lub wysyłania wiadomości tekstowych w zupełności im wystarczają. Jaki klasyczny telefon komórkowy wybrać i na co zwrócić uwagę? Oto krótki przegląd popularnych modeli.

Jaki klasyczny telefon komórkowy wybrać?

Przy zakupie klasycznego telefonu komórkowego powinniśmy zwrócić uwagę na takie parametry, które mają największe znaczenie w codziennym użytkowaniu. Jeśli posiadamy dwa numery, to warto wybrać telefon, który będzie charakteryzował się miejscem na dwie karty SIM. Lubisz robić i przesyłać najbliższym zdjęcia? Koniecznie wybierz model z aparatem, przeglądarką multimediów oraz modułem Bluetooth. Osoby, które często podróżują i nie chcą zabierać ze sobą na weekend ładowarki, powinny sprawdzić pojemność akumulatora i czas, który pozwoli na pracę bez konieczności podłączenia do źródła energii.

Nokia 225 4G to telefon komórkowy, który może pochwalić się dostępem do szybkiej sieci 4G. Wysoka jakość klawiatury w połączeniu z ergonomicznym kształtem sprawia, że wygoda użytkowania jest na najwyższym poziomie. Aż 1150 mAh pojemności akumulatora umożliwia pracę do 24 dni w trybie czuwania lub 19 godzin rozmów. Jeśli lubisz słuchać muzyki, to model 225 4G pozwoli na 46 godzin rozkoszowania się ulubionymi utworami. Nokia 225 4G to też wbudowane Radio FM oraz gry, które pomogą CI się odprężyć i zagwarantują czystą rozrywkę. Skorzystaj również z latarki lub z aparatu.

Cena Nokii 225 wynosi 219 zł.

Telefon Nokia 150 to urządzenie, które wyróżnia się niezwykłą prostotą użytkowania. Model 150 został wyposażony w 2,4-calowy wyświetlacz QVGA, który zagwarantuje doskonałą widoczność tekstów i obrazów. Połączenie dużego wyświetlacza z ergonomicznymi klawiszami i przemyślanym rozplanowaniem przycisków sprawia, że bezbłędne pisanie wiadomości na telefonie będzie wyjątkowo łatwe oraz szybkie. Telefon Nokia 150 to też aparat, który umożliwi uchwycenie wszystkich pięknych chwil. Pliki muzyczne, filmy i zdjęcia możesz przesyłać innym za pomocą technologii Bluetooth w wersji 3.0. Warto wspomnieć, że telefon marki Nokia został wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 1020 mAh, który zagwarantuje 19,4 godziny rozmów oraz aż 23,4 dnia pracy w trybie czuwania.

Koszt telefonu Nokia 150 to 159 zł.

Telefon marki MaxCom to urządzenie z piękną i klasyczną konstrukcją. Odpowiednie materiały obudowy sprawiają, że nie zmienia ona koloru nawet po zarysowaniu. Urządzenie wyposażone zostało w specjalny przycisk SOS, który po naciśnięciu łączy z bliskimi lub z centrum pomocy. Dzięki możliwości włożenia karty microSD możesz kolekcjonować i odtwarzać zdjęcia czy ulubioną muzykę. Dodatkowo telefon wyposażony jest w 2-megapiskelowy aparat. Warto wspomnieć, że specjalny standard HAC eliminuje zakłócenia podczas rozmów.

Za telefon MaxCom MM824 zapłacimy 189 zł.

MaxCom MM144 to klasyczny telefon komórkowy charakteryzujący się ponadczasowym designem. Model MM144 wyposażony jest w miejsce na dwie karty SIM, dzięki czemu możesz jednocześnie korzystać z numeru prywatnego oraz służbowego, albo numeru krajowego i przeznaczonego do rozmów zagranicznych. Dzięki pojemnej baterii 1000 mAh telefon MaxCom MM144 wytrzyma aż 300 godzin w trybie czuwania. Zintegrowany aparat umożliwia wykonanie zdjęć, które można zapisać na karcie pamięci o pojemności do 32 GB, a 2,4-calowy wyświetlacz zapewnia dobrą czytelność tekstów i obrazów.

Cena telefonu MaxCom Classic MM144 oscyluje w granicach 170 zł.

Telefon MaxCom MM462BB służy przede wszystkim do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości tekstowych, ale model ten skrywa w sobie mnóstwo przydatnych aplikacji. Funkcja głośnomówiąca pozwoli na prowadzenie rozmów bez konieczności trzymania urządzenia przy uchu. Na szczególną uwagę zasługuje również możliwość wysyłania plików przez technologię Bluetooth, wbudowane radio FM oraz odtwarzacz audio i wideo. Jeśli potrzebujesz doświetlenia zamka w drzwiach czy też trudno dostępnych miejsc, to wbudowana latarka z pewnością się przyda. W zestawie z telefonem znajdziesz zestaw słuchawkowy, ładowarkę, kabel USB oraz specjalną podstawkę ładującą.

Telefon MaxCom MM462BB kosztuje 103 zł.

MaxCom Strong MM917 to klasyczny telefon komórkowy, który charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością. Urządzenie od MaxCom wyposażone zostało w 2,4-calowy wyświetlacz. Model Strong MM917 to też radio, funkcja głośnomówiąca, moduł Bluetooth, odtwarzacz audio i wideo czy latarka. MaxCom Strong MM917 charakteryzuje się 2-megapikselowym aparatem, który umożliwi Ci wykonywanie zdjęć. Telefon posiada intuicyjne menu oraz książkę adresową z możliwością zapisania 500 kontaktów.

Cena telefonu MaxCom Strong MM917 to 279 zł.