Z utęsknieniem czekamy na cieplejsze oraz dłuższe dni. Na szczęście wiosna już za pasem, więc możemy zacząć planować aktywności na świeżym powietrzu czy też dłuższe podróże. Jeśli zamierzasz zacząć biegać, zrzucić kilka kilogramów lub wyruszyć na wycieczkę pełną wrażeń, to mamy dla Ciebie kilka gadżetów, które przydadzą się już od pierwszych wiosennych dni.

Smartwatch Fitbit Versa 3

Dobry smartwatch zmotywuje do aktywności i pomoże trzymać się planu treningowego. Smartwatch Fitbit Versa 3 może pochwalić się funkcją aktywnych minut, która wykorzystuje dane o Twoim tętnie spoczynkowym do mierzenia wysiłku fizycznego. Gdy zwiększasz intensywność wysiłku, zegarek Fitbit Versa 3 wibruje, aby Twoje treningi były jeszcze bardziej efektywne. Urządzenie monitoruje tętno przez cały dzień i całą noc. Zaawansowane funkcje śledzenia snu wykryją poszczególne fazy (lekką, głęboką i REM) i przekażą Ci wynik snu. Nie chcesz zabierać na trening smartfona, ale ważna jest dla Ciebie możliwość podglądu mapy? Versa 3 charakteryzuje się wbudowanym modułem GPS, co sprawia, że po biegu lub jeździe na rowerze możesz odczytać statystyki dotyczące przebytego dystansu, tempa oraz zobaczyć mapę intensywności treningu.

Jeśli wiosną chcesz zacząć uprawiać sport, to smartwatch Fitbit Versa 3 będzie strzałem w dziesiątkę!

Model Versa 3 kosztuje 1069 zł.

Powerbank Samsung 25W

Otaczająca nas elektronika niemal codziennie potrzebuje uzupełnienia energii. Podczas podróży z plecakiem nie mamy dostępu do gniazdek elektrycznych, więc z pomocą przychodzą powerbanki, które naładują tablet, smartfon, smartwatch czy też nawigację. Samsung 25W to powerbank, który charakteryzuje się pojemnością wynoszącą aż 10 000 mAh. Urządzenie może pochwalić się funkcją szybkiego ładowania, która sprawia, że uzupełnisz energię w swoim smartfonie w mgnieniu oka. Samsung 25W został wyposażony w dwa porty – USB A oraz USB typ C. Potrzebujesz naładować smartfon, aparat czy też smartwatch? Żaden problem! Bez znaczenia czy jesteś w domu, w pracy czy też w podróży po górskich szlakach. Z powerbankiem marki Samsung nie zabraknie Ci energii.

Cena powerbanku Samsung 25W wynosi 179 zł.

Słuchawki bezprzewodowe Nokia Power Earbuds Lite

Muzyka umila nam czas podczas uprawiania sportu, podróżowania lub wtedy, kiedy jesteśmy w pracy. Słuchawki, które zmieszczą się w kieszeni kurki lub w małej kieszonce plecaka są na wagę złota. Power Earbuds Lite to bezprzewodowe słuchawki, które zagwarantują Ci aż 35 godzin słuchania muzyki. Wodoszczelność IPX7 świadczy o odporności na deszcz, a doskonała ergonomia i perfekcyjny dźwięk sprawią, że zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia. Etui słuchawek Nokia Power Earbuds Lite pełni funkcje powerbanku, który doładuje słuchawki wtedy, kiedy z nich nie korzystasz. Szybkość oraz wysoką jakość połączenia zagwarantuje technologia Bluetooth w wersji 5.0.

Za słuchawki bezprzewodowe Nokia Power Earbuds Lite zapłacimy 259 zł.

Inteligentna waga łazienkowa Fitbit Aria Air

Wiosna to czas, podczas którego chcemy przygotować swoje ciało do lata i próbujemy pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Fitbit Aria Air to waga łazienkowa, która wyświetli Twoją wagę oraz zsynchronizuje dane z aplikacją Fitbit. Znajdziesz tam również wskaźnik BMI, który wskaże Ci prawidłową masę ciała dla Twojego organizmu. Model Aria Air umożliwia obserwowanie zmian zachodzących w masie na przestrzeni dni, tygodni czy też miesięcy, więc możesz śledzić postęp w osiąganiu swoich celów. Waga marki Fitbit może połączyć się z Twoim smartfonem lub smartwatchem za pomocą technologii Bluetooth. Warto wspomnieć, że z urządzenia może korzystać wielu użytkowników, dzięki czemu każdy członek rodziny znajdzie informacje o swojej masie w aplikacji Fitbit.

Waga Fitbit Aria Air kosztuje 299 zł.

Nawigacja samochodowa NAVITEL e500 TMC

Wiosenne wycieczki w nieznane przynoszą wiele frajdy, ale tylko wtedy, kiedy mamy dobrze obraną trasę i nie stresujemy się staniem w korkach czy też pomyleniem drogi. Navitel e500 TMC to nawigacja samochodowa, która charakteryzuje się 5-calowym wyświetlaczem. Dotykowy ekran sprawia, że urządzenie obsługuje się szybko i łatwo, a magnetyczne mocowanie zapewnia stabilność i precyzyjne ustawienie nawigacji. Urządzenie marki Navitel może pochwalić się fabrycznie zainstalowanymi mapami 47 krajów Europy. Dodatkowo mapy działają w trybie offline. Wszystkie informacje zmieścisz na karcie pamięci, którą możesz uzupełnić pamięć nawigacji aż do 32 GB. Prócz nawigacji głosowej Navitel e500 TMC wyposażony został w obliczanie czasu trasy oraz ostrzeżenia o fotoradarach. Traffic Message Channel dostarczy Ci cennych informacji o ruchu.

Cena nawigacji Navitel e500 TMC to 409 zł.