Kiedy Apple po raz pierwszy zaprezentował słuchawki AirPods, zdania na ich temat były podzielone. Jedni nie mogli wyjść z podziwu, a inni wyśmiewali pomysł firmy z Cupertino i nie wieszczyli im dobrej przyszłości. Pierwsza generacja Apple AirPods została udostępniona do sprzedaży w 2016 roku i od tego momentu na rynku pojawiły się setki słuchawek o podobnej konstrukcji. Dziś już wiemy, że słuchawki w takiej formie zyskują coraz większą popularność, a wielkie marki prześcigają się w tworzeniu urządzeń opartych o nowoczesne technologie. Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Przedstawiamy przegląd popularnych modeli.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic to jedne z najchętniej kupowanych słuchawek bezprzewodowych na świecie. Za świetne wyniki sprzedaży odpowiadają atrakcyjna cena oraz wysoka jakość dźwięku. Dodatkowo akcesorium może pochwalić się technologią Bluetooth w wersji 5.0 oraz niską wagą. Słuchawki marki Xiaomi zostały wyposażone w 7,2-milimetrowe przetworniki, a redukcja szumów DSP zagwarantuje krystalicznie czyste rozmowy. W zestawie ze słuchawkami Xiaomi znajdziesz trzy pary wkładek dousznych, które charakteryzują się różnymi rozmiarami. Słuchawki umożliwiają odtwarzanie muzyki do czterech godzin na jednym ładowaniu. Warto wspomnieć, że etui pełni również funkcję przenośnej ładowarki, która zagwarantuje Ci aż 12 godzin rozmów, gier czy też słuchania ulubionych kawałków.

Cena słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic wynosi 99 zł.

Zobacz ofertę: https://www.aetka24.pl/pl/products/xiaomi-mi-true-wireless-earbuds-basic-czarne-62696.html

AWEI T10C

Model T10C marki AWEI wyposażony został w stację dokującą, która jest równocześnie powerbankiem i ładowarką. Wystarczy, że umieścisz w niej słuchawki, a te automatycznie zaczną uzupełnianie energii. Akumulator pozwala na prowadzenie rozmów przez 3 godziny lub słuchanie muzyki przez 2,5 godziny, a czas czuwania wynosi aż 300 godzin. Dodatkowo wbudowany system przetwarzania dźwięku z redukcją szumów CVC 6.0 zapewni wyjątkowo czyste rozmowy. Całość dopełnia Bluetooth 5.0, który odpowiada za płynny dźwięk.

Za słuchawki AWEI T10C trzeba zapłacić 219 zł.

Honor FlyPods Lite

FlyPods Lite posiadają wbudowany czujnik podczerwieni, który automatycznie wykryje używanie sprzętu. Prócz tego odtwarzana muzyka zostanie zatrzymana tuż po wyjęciu słuchawki z ucha. FlyPods mogą pochwalić się również G-Sensorem, który odpowiada za możliwość sterowania za pomocą kliknięć. Naciśnij dwukrotnie lewą słuchawkę, żeby włączyć asystenta głosowego. Ta sama akcja wykonana na prawej słuchawce pozwoli na odtwarzanie i zatrzymanie muzyki. Model FlyPods Lite charakteryzuje się dwoma mikrofonami oraz redukcją hałasu otoczenia, dzięki czemu rozmowy stają się czystą przyjemnością. Słuchawki mogą pracować przez 3 godziny na jednym ładowaniu. Etui, które pełni funkcję powerbanku, pozwoli jednak na odtwarzanie muzyki przez 12 godzin bez dostępu do źródła prądu.

Honor FlyPods Lite kosztują około 400 zł.

Padmate PaMu Slide

Słuchawki PaMu Slide to również bardzo popularny wybór i wychwalany model w wielu recenzjach. Stopień ochrony IPX6 sprawia, że akcesorium jest odporne na działanie wody oraz potu. Bluetooth w wersji 5.0 odpowiada za bezproblemowe przesyłanie danych, a w połączeniu z chipem Qualcomm QCC3020 pozwala na idealne działanie słuchawek. Pojemny akumulator umożliwia 10 godzin odtwarzania muzyki oraz 10 godzin rozmów. Prócz tego czas ładowania do pełna to tylko 1,5 godziny. PaMu Slide może pochwalić się wyjątkowym etui wyróżniającym się minimalistycznym designem, który przyciąga uwagę. Same słuchawki są niezwykle lekkie i komfortowe.

Cena słuchawek PaMu Slide to 499 zł.

Zobacz ofertę: https://www.aetka24.pl/pl/products/sluchawki-padmate-pamu-slide-czarne-61194.html

[/et_pb_column]

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro to najdroższe słuchawki w naszym zestawieniu. Urządzenie samo reguluje niskie i średnie częstotliwości, a zaawansowane przetworniki generują dźwięk, który może pochwalić się niskim poziomem zniekształceń. Apple AirPods Pro to też aktywna redukcja szumów, która dopasuje wiązkę dźwięku do kształtu Twojego ucha. Specjalny mikrofon rozpoznaje hałas. Następnie słuchawki AirPods Pro wysyłają przeciwfale, które niwelują wszelkie niechciane dźwięki, a to wszystko z częstotliwością 200 razy na sekundę! Słuchawki od Apple charakteryzują się układem SiP (System in Package) z chipem H1. Takie połączenie wykorzystuje 10 rdzeni audio, dzięki czemu AirPods Pro wyróżniają się niskimi opóźnieniami. Warto wspomnieć, że urządzenie jest odporne na wodę oraz pot (IPX4).

Za słuchawki Apple AirPods Pro trzeba zapłacić niecałe 1200 zł.