Z roku na rok na zakup smartwatcha decyduje się coraz więcej osób. Urządzenia te mogą pomóc nam nie tylko w treningach, ale też ułatwić codzienne funkcjonowanie. W sklepach znajdziemy zegarki, które różnią się od siebie specyfikacją, ale przede wszystkim ceną. Za jaką kwotę możemy kupić porządny smartwatch, którzy posłuży nam przez lata? Wystarczy około 400 zł oszczędności! Oto przegląd popularnych modeli dla kobiet i mężczyzn.

Smartwatche dla kobiet

Garett Women Lily

Garett Women Lily to smartwatch stworzony dla nowoczesnych kobiet, które cenią sobie funkcjonalność i modernistyczny design. Zegarek wyróżnia się 1,22-calowym wyświetlaczem IPS LCD czy też pulsometrem, który pozwoli zadbać o kondycję. Jeżeli pracujesz przy komputerze, to model Women Lily poinformuje Cię o zbyt długim czasie bez aktywności. Smartwatch wyświetli powiadomienia o połączeniach telefonicznych i wiadomościach tekstowych. Warto wspomnieć, że zdalny aparat umożliwia zwolnienie migawki obiektywu w smartfonie.

Model Garett Women Lily kosztuje 359 zł.

Garett Women Eva

Garett Women Eva to 1,4-calowy wyświetlacz IPS oraz krokomierz, który ułatwi zdobywanie kolejnych celów. Monitor snu pozwoli Ci monitorować Twój odpoczynek i sprawić, że znowu zaczniesz się wysypiać. Wszystkie informacje znajdziesz w intuicyjnej aplikacji dostępnej na smartfony z systemami Android oraz iOS. Smartwatch marki Garett mierzy Twój puls, natlenienie krwi i ciśnienie. Certyfikat IP67 sprawia, że model Women Eva może być zanurzany w wodzie, więc bez obaw możesz wybrać się z nim na trening w deszczu.

Cena smartwatcha Garett Women Eva wynosi 369 zł.

Garett Women Karen

Stalowy pasek w połączeniu ze złotym kolorem sprawia, że smartwatch Women Karen założysz zarówno do stroju codziennego, jak i na wielkie wyjście. Pulsoksymetr umożliwi monitorowanie nasycenia krwi tlenem, a monitor snu przedstawi statystyki dotyczące Twojego wypoczynku. Okrągły wyświetlacz wyróżnia się czytelnością. Warto wspomnieć, że urządzenie może pochwalić się certyfikatem IP67, który sprawia, że zegarek może być zanurzany w wodzie do 30 minut. Garett Women Karen będzie Twoim doskonałym towarzyszem w pracy, w domu lub na treningu.

Za model Garett Women Karen zapłacisz 399 zł.

Smartwatche dla mężczyzn

Garett Men 3S

Garett Men 3S to smartwatch zaprojektowany z myślą o mężczyznach. To niewielkie urządzenie wyróżnia się ogromem funkcji, do których zalicza się krokomierz, monitor snu, powiadomienia o połączeniach telefonicznych i wiadomościach tekstowych czy też liczenie spalonych kalorii. Warto wspomnieć, że wodoszczelność IP68 gwarantuje ochronę przed wodą (zanurzenie do 1h), a także całkowitą odporność na działanie kurzu oraz pyłu. Prócz tego 1,3-calowy wyświetlacz LCD zagwarantuje doskonały odczyt informacji, a skórzany pasek dodaje elegancji.

Smartwatch Garett Men 3S kosztuje nieco ponad 300 zł.

Garett GT22S

Garett GT22S charakteryzuje się czujnikiem nadgarstkowym monitorującym tętno, dzięki któremu możesz obserwować swój organizm zarówno podczas treningu, jak i spoczynku. Zegarek poinformuje o przychodzących wiadomościach tekstowych, powiadomieniach z portali społecznościowych czy też połączeniach przychodzących, a wbudowane głośnik i mikrofon umożliwią prowadzenie rozmów przez zegarek. Model GT22S pozwala na sterowanie odtwarzaczem muzyki w smartfonie prosto z nadgarstka. Warto wspomnieć, że urządzenie charakteryzuje się budzikiem, kalkulatorem oraz kalendarzem.

Cena modelu GT22S to około 540 zł.

Tańszy nie znaczy gorszy!

Smartwatche wyróżniające się pulsometrem, pulsoksymetrem, a nawet możliwością prowadzenia rozmów możemy kupić już za 400-500 zł. Urządzenia te mogą pochwalić się wykonaniem z solidnych materiałów, a pojemne akumulatory umożliwiają pracę przez kilka dni bez ładowania.

Jeżeli szukasz nowoczesnego zegarka dla swojej pociechy, to sprawdź urządzenia marki Garett przeznaczone dla nastolatków i młodszych dzieci: