Ile czasu zajmują Ci domowe obowiązki? Za dużo! Pranie, zmywanie, gotowanie, odkurzanie, mycie okien, prasowanie – za tymi wszystkimi czynnościami kryją się godziny, które mógłbyś poświęcić na swoje pasje i relaks. Pralka czy też zmywarka umożliwiają wykonanie części obowiązków za Ciebie. Jakie pozostałe sprzęty pomogą zaoszczędzić czas i energię? Oto przegląd zaawansowanych technologicznie produktów marki CECOTEC, które przydadzą się w każdym domu.

Robot sprzątający CECETEC Conga 3290

Odkurzanie zajmuje sporo czasu i przyprawia nas o ból pleców. Robot sprzątający CECOTEC Conga 3290 to zaawansowane urządzenie, które za pomocą nowoczesnych technologii jest w stanie skutecznie odkurzyć i umyć Twoją podłogę. Profesjonalne mapowanie laserowe odpowiada za niezwykłą dokładność sprzątania, a cztery czynności (zamiatanie, odkurzanie, wycieranie i szorowanie) sprawiają, że efekt jest zachwycający. Za pomocą specjalnej aplikacji możesz wybierać tryb czyszczenia, poziom siły ssania i szorowania oraz sprawdzić historię czyszczenia. CECOTEC Conga 3290 to też 10 trybów czyszczenia – auto, spirala, punktowy, inteligentny obszar, obszar ograniczony, ręczny, głębokie czyszczenie, szorowanie, krawędzie i powrót do domu.

Model CECOTEC Conga 3290 kosztuje 1629 zł.

Robot kuchenny Multicooker CECOTEC Mambo 9090

CECOTEC Mambo 9090 to nowoczesny robot kuchenny, który wyróżnia się aż trzydziestoma funkcjami! Sprzęt może między innymi siekać, mielić, ucierać, podgrzewać, ubijać, miksować, mieszać, smażyć, dusić, gotować na parze i zagniatać. W urządzeniu przygotujesz różnorodne zupy, dania główne oraz desery, a wbudowana waga sprawi, że odmierzysz odpowiednią ilość produktów. Prócz tego CECOTEC Mambo 9090 został wyposażony w misę ze stali nierdzewnej o pojemności 3,3 litra, którą możesz myć w zmywarce.

Za robot kuchenny marki CECOTEC zapłacimy 1699 zł.

Kuchenka mikrofalowa CECOTEC ProClean 6010

Kuchenka mikrofalowa umożliwia podgrzanie gotowych posiłków, kiedy nie mamy czasu na gotowanie. Model ProClean 6010 wyróżnia się powłoką Ready2Clean, która ułatwia czyszczenie. Warto wspomnieć, że kuchenka może pochwalić się ośmioma programami dla różnorodnych posiłków oraz timerem, który możemy ustawić maksymalnie na 60 minut. Kuchenka marki CECOTEC to też system 3DWave, który odpowiada za idealne rozprowadzenie fal. Wyświetlacz LED z zegarem poinformuje o pozostałym czasie przygotowywania dania, a zabezpieczenie przed dziećmi uniemożliwi otworzenie sprzętu. Warto wspomnieć, że ProClean 6010 charakteryzuje się mocą wynoszącą 800 W oraz przy tym pięcioma poziomami mocy do wyboru.

Koszt kuchenki mikrofalowej CECOTEC ProClean 6010 wynosi 389 zł.

Myjka ciśnieniowa CECOTEC HidroBoost 1400 EasyMove

Szorowanie powierzchni podwórkowych może zająć nam kilka dni. Myjka ciśnieniowa CECOTEC HidroBoost 1400 EasyMove wyróżnia się przepływem wynoszącym 408 litrów na godzinę, a jej moc to 1400 W. Urządzenie wyposażone zostało w wytrzymałą pompę z aluminium HardPump. Model HidroBoost 1400 EasyMove to też promień działania powyżej 9 metrów oraz ciśnienie 105 barów. CECOTEC HidroBoost 1400 EasyMove może pochwalić się wygodnym pistoletem z systemem Auto Start-Stop. Łatwe i szybkie połączenie węża wysokociśnieniowego oraz lancy z pistoletem umożliwia system iClick.

Cena myjki HidroBoost 1400 EasyMove to 239 zł.

Ekspres do kawy CECOTEC Power Matic-ccino 6000 Nera

Parzeniem wyjątkowej kawy możesz zająć się ekspres, który nie raz Cię zaskoczy. CECOTEC Power Matic-ccino 6000 Nera to ekspres do kawy, który wyróżnia się funkcją mielenia kawy oraz wyświetlaczem LCD. Urządzenie może pochwalić się mocą wynoszącą 1350 W, a system Thermoblock zagwarantuje odpowiednią temperaturę kawy. Power Matic-ccino 6000 Nera charakteryzuje się 250-gramowym pojemnikiem na ziarna kawy, który wyposażony został w hermetyczne zamknięcie. Ekspres do kawy marki CECOTEC może przygotować aromatyczny napój również z kawy wcześniej zmielonej, a pojemny zbiornik na wodę (1,7 litra) sprawi, że nie będziesz musiała za każdym razem go uzupełniać. Model Power Matic-ccino 6000 Nera to też spieniacz do mleka, który pozwala na przygotowanie pysznego latte macchiato czy też cappuccino. Wydajna pompa o ciśnieniu 19 barów zapewnia najlepszą pianę oraz wybitny smak kawy, a system AlwaysClean zagwarantuje gotowość urządzenia.

Ekspres CECOTEC Power Matic-ccino 6000 Nera kosztuje 1299 zł.

Robot do mycia okien CECOTEC WinDroid 980

Robot do mycia okien CECOTEC Conga WinDroid 980 to zaawansowane urządzenie, które za pomocą nowoczesnych technologii jest w stanie skutecznie umyć Twoje okna. Inteligentna nawigacja odpowiada za niezwykłą dokładność sprzątania, a kwadratowy kształt sprawia, że urządzenie dotrze do wszystkich krawędzi i narożników. Robot marki CECOTEC czyści powierzchnię w pięciu krokach – zwilża, szoruje, wykręca, czyści i suszy. Dodatkowo górny mop wykonuje stały ruch wahadłowy, aby usunąć najtrudniejszy brud. Urządzenie może pochwalić się pięcioma trybami czyszczenia (N, Z, pętla, obszar i ręczny), a zaawansowane czujniki sprawiają, że Conga WinDroid 980 jest niezawodny.

Za model WinDroid 980 zapłacimy 1099 zł.